SUP BAZa to sprawdzony pomysł i pełne wsparcie dla partnerów, którzy planują prowadzenie własnej Szkoły i Wypożyczalni desek SUP.

HISTORIA SUKCESU

SUP BAZA

postaw na sprawdzony biznes!

ACADEMY OF SURFING INSTRUCTORS
ACADEMY OF SURFING INSTRUCTORS
SUP BAZA

HISTORIA sukcesu SUP BAZy szkoły i wypożyczalni

Przeczytaj wywiad z jednym z właścicieli SUP BAZY Szkoły i Wypożyczalni desek SUP!

Poznaj historię sukcesu jednego z właścicieli SUP BAZY Szkoły i Wypożyczalni desek SUP

PRZECZYTAJ CAŁY WYWIAD

z Jagodą Kitowską, Członkiem Zarządu

SUP BAZY Szkoły i Wypożyczalni “Orłowo przy plaży”

“Nasza SUP BAZA Szkoła i Wypożyczalnia “Orłowo przy plaży” znajduje się w Gdyni-Orłowie około 160 metrów od morza! To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce jeżeli nie na świecie! Klif, molo, przepiękna piaszczysta plaża…piękniej już być nie może! Nie da się… (śmiech)”

“Otworzyliśmy się stosunkowo niedawno bo dopiero pod koniec maja 2022 ale intensywne szkolenia trwały już od kwietnia. Działaliśmy przez cały sezon letni ale zamknąć wypożyczalnie zamierzamy dopiero na koniec października. Ze względu na zainteresowanie jakim cieszą się deski SUP!”

“Ku naszemu miłemu zaskoczeniu jest lepiej niż myśleliśmy na samym początku! Baliśmy się pogody i myśleliśmy, że ona pokrzyżuje nam plany sprzedażowe. Okazało się jednak, że pływanie na desce SUP jest “pogodoodporne” tzn. wieje lub nie wieje, jest fala lub jej nie ma, to wszystko z punktu widzenia deski SUP jest to obojętne! Nie ma chyba takiego drugiego wodnego sportu jak deska SUP!  To SUPer sport jak na pogodę w naszym kraju!”

“Kolejne miłe zaskoczenie tzn. obsłużyliśmy prawie 1000 klientów do końca sierpnia czyli przez raczej krótki okres. Co więcej duża część klientów do nas wraca i korzysta z karnetów. Co do zyskowności to nie narzekamy…”

“Po pierwsze główne koszty to czynsz i media – głównie woda. Reszta zależy od umów z pracownikami – polecamy rozwiązanie prowizyjne od obrotu szczególnie dla instruktorów a co do pozostałych kosztów to zależy od zniszczonego sprzętu…”

“Tutaj to ja Pana zaskoczę! Też tak myśleliśmy na początku ale dzięki instruktorom z SUP BAZY nauczyliśmy się szkolić klientów jak dbać o sprzęt za który również odpowiadają i jak z niego powinni prawidłowo korzystać! Mamy sprawdzoną metodologię szkolenia instruktażowego, która faktyczie działa tzn. aż trudno uwierzyć straciliśmy 1 fina, 1 skrzynkę mieczową i 2 wiosła na prawie 1000 przypadków!”

“Naszą przewagą konkurencyjną jest know-how, który teraz mamy dzięki szkoleniom. Instruktorzy z SUP BAZY nauczyli nas pływać na desce SUP, obsługiwać klientów, dbać o sprzęt, szkolić innych z pływania a nawet jak efektywnie zarządzać pracą personelu!”

“Dla mnie największym “game changerem” było szkolenie z obsługi systemu do rezerwacji! Po pierwsze prosty intuicyjny system szyty na naszą miarę i co najważniejsze faktycznie redukujący źle zainwestowany czas! System sam przypomina o wypożyczeniu czy zajęciach, pozwala poinformować o wszystkich formalnościach jak umowa, zasady bezpieczeństwa a na koniec pobiera opłatę. Nasz pracownik może się poświęcić obsłudze klienta a nie zajmować się papierkową robotą albo windykacją należności! Brawo dla chłopaków z SUP BAZY naprawdę fajnie to wymyślili i dobrze wdrażają!”

“Najbardziej podoba mi się ciągły rozwój (śmiech) -nigdy nie myślałam, że będę robiła wpisy na stronę internetową a tu jedno szkolenie i proszę aktualizuję stronę! Pokochałam deskę SUP! Pływam każdego dnia i robię to dla siebie! Miałam pewne problemy z kręgosłupem i już ich nie mam! Co więcej schudłam i utrzymuję linię i to wszystko w ramach obowiązków służbowych (śmiech). Czy można mieć lepszą pracę?”

“Współpraca jest bardzo poprawna. Jeżeli chodzi o mnie to rekomenduję tę formę działalności w ramach SUP BAZY! Zyskowne, sprawdzone źródło dodatkowego dochodu nie tylko w sezonie letnim! Polecam!”

Czynniki sukcesu SUP BAZy szkoły i wypożyczalni

Dlaczego SUP BAZA Szkoła i Wypożyczalnia w jednym to dobry pomysł!

Sprawdzony pomysł

Pomysł na biznes przetestowany przez właścicieli SUP BAZ

Niskie koszty wejścia do sieci

Własną SUP BAZĘ otworzysz bez milionowych inwestycji

Szybki zwrot inwestycji

W zależności od lokalizacji zwrot z inwestycji możliwy już w 1 sezonie

Pomoc na każdym kroku

Poprowadzimy Ciebie przez cały proces projektu. Mamy SERWIS!

SUP BAZA

SZKOŁA I WYPOŻYCZALNIA W JEDNYM!
ACADEMY OF SURFING INSTRUCTORS
ACADEMY OF SURFING INSTRUCTORS

Wypełnij formularz i wyślij go!

Wkrótce do Ciebie zadzwonimy!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

REGON: 523208750

NIP: 5862384768

NR KONTA:
86 1020 1853 0000
9702 0524 4605

zrobione przez: